Steve Berry: Ztracený řád

31. srpna 2018 v 12:53 |  Thrillery a detektivky
Rytíři zlatého kruhu jsou legendou, která ožívá v podobě pátrání po nesmírném bohatství konfederace a možnosti změnit rozdělení moci v americké vládě.

Markétka:

V pořadí již 12. díl s Cottonem Malonem. A hned vás navnadím. Konečně se dozvíme, proč se jmenuje hlavní postava Cottone. A je to vážně vtipné.
Tento díl bude po dlouhé době patřit mezi mé nejoblíbenější. Je jako jeden z prvních dílů série, kde se na scéně objevuje tajemný řád, který stále působí, ale v utajení. Je tu veliká moc změnit tvář ameriky a Cottone musí opět řešit tajemné hádanky a rébusy, které ho naučil číst jeho dědeček. Díky tomu se zde dozvídáme další informace o jeho rodině. Berry opět skvěle zapojil teď již bývalého prezidenta Danielse. Za což jsem ráda, protože patří mezi mé nejoblíbenější postavy. Rázem se z něj stává druhá hlavní postava a poprvé má trochu větší prostor, pro zapojení do záchrany politické tváře Ameriky. Vždy byl trochu upozaděn na svém postu prezidenta, měl moc, ale byl pod dohledem, teď bez ochranky je mnohem více akčnější, což se mi líbí.
Zkrátka velmi příjemné a napínavé počtení, doufám, že další díl bude v podobném duchu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama