Erin Watt: Prohnilé království - obsah

21. srpna 2018 v 11:11

Začíná to nemocní po autonehodě. Sebastián je v kómatu, Saweyer potřeboval jen pár stehů a Hartley má pochroumaná žebra, jinak se zdá být v pořádku.
Hatleyni rodiče vyhrožují Caullumu Royalovi, že ho budou žalovat, vytahují status státního návladního... ehm. asistenta :D
Callum se nedrží pozadu a vyhrožuje Hlavně Hartley, i když ta autonehoda nebyla tak úplně její vina.
Hartley v nemocnici upadne, a když se probere, chybí ji v paměti tři roky života. Takže si nepamatuje, že ji rodiče vyhodili z baráku, že chodí na Astor a Easton Royal je pro ni jen známé jméno.
Easton za Hartley zajde, ale jaksi ještě neví, že má amnézii, takže jeho návštěva skončí jejím rozčílením a doporučením, aby už ji nenavštěvoval nebo byl mnohem opatrnější.
Toho zneužije Felicity, pro kterou je to k pokukání. Přesvědčí Kylea, aby Hartley navykládal hromadu lží a polopravd. Třeba o tom, jak spolu chodili a ona ho podvedla a jak je strašná děvka.
Easton se snaží s Hartley spojit aspoň pomocí sms, ale Hartley nereaguje.
Hartley žije opět u svých rodičů, svůj pokoj příliš nepoznává a postupně se dozvídá, že tam vlastně ani nežila. Její mladší sestra Dylan, která trpí bipolární poruchou ji naprosto nesnáší. Hartley znovu chodí na Astor a je to pro ni peklo. Poslouchá o sobě hromady lží a neví, co pravda je a co není. Sice si toho moc nepamatuje, ale z Felicity má strach, u Kylea jí něco nesedí, Bran je v pohodě...
Podaří se jí zjistit, kde bydlela, vrací se do svého starého bytu a tam nachází Eastona. Ten ji pomáhá zaplnit hluchá místa v paměti a postupně se spolu sbližují. Vypráví jí vše, co mu řekla o tom, jak musela odejít od své rodiny a žít v New Yorku.
Moc se neví, jak to se Sebastianem vypadá a to celou Royalovic rodinu ničí. Zejména Saweyera. Navíc se s dvojčaty Lauren rozešla s tím, že na "tohle" už prostě nemá. Callum musí pracovně odcestovat. Easton najednou cítí větší zodpovědnost, chová se více jako dospělý a neožírá se. Sebastian se probírá z kómatu, Saweyer všem zakázal, aby mu řekli, že je Lauren pustila k vodě, ale Sebastian je i tak jako vyměněný. Každého peskuje, je sprostý a velmi nespokojený.
Hartley se po ošklivé scénce při večeři, kdy byl otec nepříčetný a choval se agresivně vůči Dylan, snaží všemu okolo otce přijít na kloub. Společně s Eastonem se vydávají za spolužákem hackerem, který jim pomáhá najít nějaké zdroje informací.
Vydávají se po nadějné stopě, ale ta je bohužel slepá.
Sebastián se dál chová k Hartley jako totální kre*én.
Hartley s Eastonem si vyslechnou telefonický rozhovor Hartleyina otce, ze kterého vyplyne, že nyní spolupracuje s Elliným otcem Stevem. Chco po něm 5 milionů za to, že se postará, aby se Steve nedostal za mříže, ale nebude to jen tak. Možná bude potřeba odstarnit Ellu.
To už je pro Hartley a Eastona moc, jdou s tím za Callumem. Ten to posluchá a slibuje, že to vyřeší.
Ella to nechce nechat jen tak a společně s Hartley začnou plánovat, co s tím. Hartley ze všeho nejvíc chce vyrvat Dylan ze spárů svého otce.
Všechno se to semele najednou. Ella, Hartley a Easton sledují Hartleyina otce a Steva, aby získali důkazní materiál. Na scéně se objeví Callum, který oběma mužů nabízí, co chtějí, výměnou za to, že děti nechají na pokoji.
Steve potvrdí, že Easton je jeho syn. Callum to ovšem vždycky věděl.
Hartleyin otec je postřelen, Easton je postřelen a Steve spáchá sebevraždu.
Hartley s Eastonem se bezmezně milují.
Ella si na konci bere Reeda.
Dylan prohlašuje, že si za 4 roky provdá za dvojčata.
Hartley a Dylan žijí u Royalů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama