Vi Keeland: Šéf

31. července 2018 v 13:55 |  Erotické romance
Reese má smůlu na chlapy a Chase hledá jen rychlovky. Několikrát na sebe náhodně narazí a hezky to mezi nimi zajiskří. A co teprve potom, když se Chase stane Reesiným šéfem. Všechno by bylo na té nejlepší cestě, kdyby mezi nimi jako výstražný prapor nevisela Chaseova minulost.

Miška:

Nemůžu se ubránit srovnávání Šéfa s dalším autročiným počinem, Alfa samcem. A Alfa samec z toho vychází líp.
Šéf byl sice vtipný, ale ne tolik. Byl sice dojemný, ale taky ne tolik.

"Žena je mrcha, ale těžko ji vinit. Vzala si línýho tlusťocha."

Autorka opět ukázala, že umí skvěle vtáhnout do děje hned úvodní scénou a celkově umí vymýšlet parádní situace a rozvíjet je. Chase i Rees si lehce oblíbíte, i když ne že bych jimi ke knoci oběma nechtěla několikrát zatřást, aby se probrali.
I když se jedná o erotickou romanci, nečekejte sex hned na druhé stránce. Postavy se k němu propracovávají docela dlouho. Označení "erotická romance" mi u téhle knížky přijde spíš jako varování, že ten sex tam fakt bude a bude pořádně popsaný bez přílišného prostoru pro fantazii.
Čekají tu na vás dve úhly pohledu. Její v přítomnosti a jeho v minulosti, abyste hezky z první ruky pochopili, co se u něj tak moc zvrtlo.

Chase: Máš ještě větší zpoždění než normálně.
Peyton: Budu tam za deset minut. Jestli ne, přečti si tuhle zprávu znova.

Detektivní zápletka mi v Šéfovi přišla vynucená, navíc mi celá knížka připomínala slabší odvar Odvrácené tváře lásky (Colleen Hoover). Na druhou stranu, kdybych knížky četla v opačném pořadí napřed Šéfa a pak až Alfa samce a Odvrácenou tvář lásky, byla bych z Šéfa nadšená :-D

Pokud tedy romancím fandíte, určitě se do knížky pusťte, rozhodně patří k těm lepším, co se v žánru vydávají. A jestli jste ještě nečetli Alfa samce, tak si napřed přečtěte Šéfa, ať na vás čeká to lepší z pera autorky :-D

Zuzka:

Hned pro začátek se musím rozčílit - který idiot rozzřazuje tyhle knihy do "žánrů"? A ještě to dá velkým na obal? Prý erotický román. Pche - 150 stránek a nic. Myslím, že asi na 156 jí poprvé sáhne na zadek. No páni, to je tedy akce! :D Jistě že se sexu dočkáte, ale Vi Keeland není z těch, jejihž postavy by se oddávaly bezduchému sexu už na třetí stránce a co dvě další by se rozjelo nové číslo. Vi staví příběh, kde - světe div se - spolu lidé i spí.

Strach smrt nezastaví. Zastaví život.

Jinak musím souhlasit s Míšou. Šéf nebyl špatný, ale Alfasamec je prostě lepší. Opět tu máme tři roviny - Chace teď, Rees teď a Chse tenkrát. Tohle uspořádání je skvělé, ale tady bohužel není až tak převratné a neříká nám nic skutečně zajímavého. Navíc většinu čtenářů asi nenedchne konec, který je jakési řešení detektivní zápletky, která je tu až zbytečná, nota bene když je pachatel asi ten nejpravděpodobnější člověk a ještě to vysílá do světa podivné prohlášení, že dobro nenajdete jinde, než u hodných a bohatých lidí.
A kromě tohohle je celý konec napsaný nějak víc na sílu. Opět tu chlap musí udělat chybu, aby mohla hrdinka trpět a on se s ní pak mohl usmířit a mohli žít šťastně až na věky, ale tady to působí jako pěst na oko. Celou dobu víme, jak je Chase inteligentní a najednou se chová hůř než třináctiletý smrad... no, asi vám nezbyde, než posoudit sami, jestli je to jen můj problém, nebo to tak vážně vypadá.
Ale - poslední kapitola vážně stojí za to! Kvůli tomu cukru a jednorožcům - a hlavně Chaseovým pohádkám - vydržíte i trochu toho dramatu, které prostě nemůžete sežrat ani když se snažíte.
Čili za mě - Šéfa ano, ale není to autorčin nejlepší počin.

Jestli vás knížka zaujala nebo hledáte něco podobného tak Odvrácená tvář lásky, Alfa samec a nebo třeba Zůstaň. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama