P.C. Cast: Z vůle Luny

21. června 2018 v 11:20 |  Sci-fi, Fantasy
Mari má výjimečné schopnosti a jednou by měla nahradit svou matku na pozici Luňanky klanu, jenže její původ není jednoduchý a všechno se ještě zkomplikuje, když ji vyhledá psí společník.

Miška:

Hlavní hrdinkou je Mari, která na mě působila jako pěkná kravka. Já bych se s ní kamarádit nechtěla. Na jednu stranu je obdařená mocí jako nikdo jiný, na druhou stranu pak nechce vůbec pomoct kmeni, ve kterém vyrůstala. To mi připadá dětinské a sobecké. Takovou hrdinku si prostě nemůžu zamilovat.
Chtělo by to zkrátit a hlavně zjednodušit zasvěcení do této prapodivné dystopie. Sledujete tři úhly pohledu, každý úhel pohledu je z jiného kmene, všechny ty kmeny jsou znepřátelené a každý kmen má nějaký svůj problém.
Jediné, co se mi v knížce fakt zamlouvalo, byli psí společníci. Pejsek si ještě jako štěně vybere svého Kumpána a s ním je pak svým způsobem propojen.
Na můj vkus se začátek strašně vlekl. Zajímavé to začalo být okolo 80 stránky a děj se rozjel až tak od půlky. S čistým svědomím vám ji tedy nemůžu doporučit. Prokousávat se půlkou knihy, aby se konečně něco začalo dít? Nedivila bych se, pokud byste to považovali za ztrátu času.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama