Vi Keeland: Alfa samec

22. května 2018 v 17:01 |  Erotické romance
Vztahová psycholožka Emerie si pronajala kancelář a v té se pak objevil její právoplatný majitel, rozvodový právník Drew. No co se z toho všechno vyklube?

Miška:

Podle obálky a názvu jsem čekala hromadu sexu a minimum děje. Ale nenechte se zmást. Ono je to přesně naopak. Navíc původní název je Egomaniac a ten k tomu sedí mnohem líp.
V knížce narazíte na tři roviny. Drew teď. Emerie teď. Drew před časem. A to tomu dodává na zajímavosti. Od samého začátku je to vtipné a díky Drewovu úhlu pohledu z minulosti víte, že to nebude jen prvoplánová sexovačka.
Ono je to ve výsledku strašně srdcervoucí a dojemné. Drewa i přes jeho občasnou zabedněnost budete milovat, protože v rámci zabedněných chlapů, co se nechtějí vázat, vlastně zabedněný vůbec není. A hlavně ty problémy jaké řeší?! Ááách. Měla jsem pocit, že se z toho chlapa blahem rozteču :D I bych Vám prozradila, o co poběží, ale budete to tušit docela brzy a nechci vám to zbytečně kazit.
To Emerie a její vztah k Baldwinovi mi vadili o něco víc.
Takhle nějak si prostě představuju pravou romanci, pravda, tahle je trochu víc okořeněná sexem a sprosťačinkami, ale vůbec to ničemu nevadí.

Za mě parádní must read a naprostá špička mezi erotickými počiny.

"Nežárlil - jen si začal bránit území. Což mi naznačilo hodně o tom, jak přemýšlí. Lidé žárlí, když chtějí něco, co má někdo jiný. Ale když brání území, znamená to, že chrání něco, co už mají. Ten hajzl celou dobu věděl, že mu patří."

Zuzka:

Co k něčemu takovému říct? Napřed vás odradí obálka a společně s ní i název. Člověk hned očekává tuctový erotický román, ale naštěstí… naštěstí existují lidé, kteří řeknou: "To fakt zkus." A já to zkusila.
Erotický román? Ne, fakt ne. Romance s erotickými scénami. Ano. Ale neuvěřitelně vtipná a nabytá příběhem. Drew i Emerie jsou skvělí hrdinové, musíte mít rádi oba a jejich vztah a celkově vývoj příběhu je příjemný, ale nijak tuctový nebo okoukaný.

"Nejlíp člověka poznáte, když se podíváte na jeho obrázky v mobilu, aniž by to čekal."
"Já ani nevím, co tam zrovna mám."
"To je právě ta pointa. Kdybych vám dal čas je promazat, neviděl bych vaše skutečné já. Viděl bych jen to, co byste chtěla, abych viděl."

Takže, chcete-li se pobavit a užít si pěknou romantickou knihu pro lidi starší než je třináct let, tak hurá do toho. Jsem si jistá, že se k Alfasamci dostanu někdy znovu. Prostě jen pro to příjemné počtení a spoustu zábavy.

Markétka:

Alfa samec byla moje první erotická romance. Moc jsem nevěděla, co od toho čekat. Bude tam hromada detailního sexu na několika stránkách? Děje jenom tolik, aby se kniha natáhla a další sex a sex? NE! Knížka má děj a krásný! Pak je tam sice nějaký ten sex, hromada sprosťáren a sexuálních narážek, ale je to dávkováno tak postupně, že to ani nevnímáte. Navíc je celá kniha napsaná tak vtipně, že se bavíte od prvních stránek. Uznejte když přijde Drew po dovolené do své kanceláře a u kopírky najde cizí ženu, která vyskočí na stůl, u toho jí spadne sukně a vyhrožuje, že na vás použije Krav Maga, tak se musíte smát. Sice tahle situace prvoplánově provokuje k sexu, ale nenechte se mýlit. Je to romance a postavy k tomu musí nějak dospět a ne se na sebe hned vrhnout. I když? No nebudeme vše prozrazovat :)

Knížka se mi líbila od začátku do konce, kde jsem na posledních stránkách brečela jako želva. Pobavíte se, odpočinete si a popustíte uzdu své erotické fantazii. Určitě velmi příjemná změna a někdy zase sáhnu po podobné knize. A připojuji se k holkám. Drew je prostě egomaniak a ne alfa samec.

Monča:

Kniha Alfa samec pro mě byla první kniha svého druhu, kterou jsem kdy četla. Měla jsem z toho dost velký strach, protože jsem si, zřejmě naivně, myslela, že já přeci na takový romantiky nejsem. No, šeredně jsem se spletla. Hned na začátku knihy jsem se díky originálnímu setkání hlavních hrdinů náramně pobavila. Co se týče průběhu knihy, kdy se sebevědomý právník zželí chudé psycholožky, kterou okradli, by mi přišla za normálních okolností dost nudná a otravná, ovšem jejich vzájemné popichování a hádky knize dodali šmrnc a jiskru. Hodně krát jsem se u ni zasmála jako bych byla přímo na místě. Četla se mi neuvěřitelně snadno a přelouskala jsem ji téměř okamžitě.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aires Aires | Web | 24. května 2018 v 22:41 | Reagovat

Tahle kniha je skvělá :) Četla jsem ji ještě v angličtině pod názvem Egomaniak a skvěle se u ní bavila:)

2 knizniholky knizniholky | Web | 25. května 2018 v 13:47 | Reagovat

Já právě taky! :-D Jen nechápu, proč to nemůže být Egomaniak i tady. Ten Alfa samec k tomu tak nesedí :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama