Samantha Young: Nightingale Way

8. května 2018 v 10:34 |  Erotické romance
Logan je poznamenaný zkušenostmi z vězení a Grace její sebestředná matka a nemilující rodina připravila o veškeré sebevědomí. Přidejte k tomu pubertální dceru, která se zjeví na Loganově prahu a zápletka je hotová.

Miška:

Další klasická erotická romance od Samanthy Young. Tentokrát je začátek ve stylu jiné erotické romance - Nabíječe (Alice Clayton). Logan s Grace jsou sousedi a jejich ložnice k sobě přiléhají. Grace by ráda v noci pracovala a místo toho jen poslouchá vášnivé výkřiky a všechny erotické zvuky, co sex provázejí. Loganovy partnerky se samozřejmě rychle střídají. Fakt to toho Nabíječe strašně moc připomínalo, ale styl Samanthy Young mi přece jen sedí víc.
Musím se přiznat, že jsem z Nightingale Way byla dost zklamaná. Už bych od téhle autorky potřebovala číst něco trochu jiného. Charaktery postav jsou opět jak hozené přes kopírák s hrdiny předchozích dílů a nemá to vůbec nic navíc. Kdyby byl někdo z normálních poměrů nebo se tam objevil někdo s dobrou vyřídilkou nebo já nevím… prostě něco jiného. Takhle máte zase dva hrdiny zdeptané minulostí, která jim nedá spát a v různých podobách se jim opět ozývá.
Neříkám, že je to romance hodná zatracení. To vůbec ne. Je to čtivé hezké i trochu dojemné. Ne napínavé, ale to od erotické romance nikdo nečeká. Sex je vkusný. Má to všechno, co to má mít a v rámci žánru je to špica.
Já jen prostě doufala, že se od autorky dočkám něčeho víc, když už je to ten závěr série, což se nestalo. Jak už jsem napsala, je to její klasika. Ale tak třeba přijde nějaká nová série :-)

I když díky překladatelce jsem se přece jen pobavila. V dnešní době ještě číst o akci s diskžokejem? To je vážně k pokukání :-D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 8. května 2018 v 10:47 | Reagovat

Vypadá to dobře :-)

2 knizniholky knizniholky | Web | 9. května 2018 v 14:12 | Reagovat

Samantha Young je v tomhle žánru sázka na jistotu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama