Elle Kennedy, Sarina Bowen: Zůstaň

1. května 2018 v 21:20 |  Erotické romance
Aneb když se majitelka firmy zamiluje do svého klienta, u kterého si není tak úplně jistá jeho pravou identitou.

Miška:

Zůstaň bylo o tolik lepší než Hodnej kluk, že mi z toho stále rozum stojí :-D
Uvěřitelnější, ucelenější, postavy lépe napsané a zvoleným tématem i takové vyzrálejší. Přece jen Hailey majitelka Aportu, který vám v jakoukoliv denní hodinu zajistí prakticky cokoliv, byla mnohem zajímavější než hrdinka stále hledající sama sebe.
A Matt? Byl sice taky poznamenaný svou ex, i když v tomhle případě ex-manželkou, ale byl o tolik dospělejší než Blake! Tím pádem pro mě o dost přitažlivější a víc sexy :-D Zkrátka a dobře, jak hlavní hrdinové tak jejich životní situace mi byli bližší.
Aport celkově fungoval jako kulisa naprosto bombasticky a autorkám poskytl tolik možností! 1) dát hlavního hrdinu a jejího ex do jedné firmy - už to bylo samo o sobě super 2) bomba seznámení hlavních hrdinů a gradace jejich vztahu 3) vtipní zákazníci! Pan Pinďour :-D…
Celkově to bylo vtipné, chytré a takové ze života. Karu jsem sice nenáviděla SPOILER!!!, ale potěšilo mě, že oproti záporňačce z přechozího dílu, ji bylo nakonec možné pochopit.
Vystavěné to bylo taky zdařile, nic tam nedrhlo a vlastně mi to ve výsledku připadalo i dost krátké. Pár stránek navíc by mi vůbec nevadilo :-D

A ještě to má tak hezky našlápnuto na další možné pokračování, protože přiznejte se, koho na konci nezaujal ten náznak zápletky O'Connora a té krasobruslařky?

Zuzka:

K téhle knize jsem se dostala úplnou náhodou, jelikož nic jiného nebylo po ruce. Po Hodném klukovi jsem si totiž myslela, že dál sérii Wags číst nebudu, ještě že mi to nevyšlo.
Zůstaň je skvělé! Především vtipné. Sice by se mohlo zdát, že dva rozvody, malé děti, narušené sebevědomí a podobné věci budou na příběh vrhat smutný stín nebo bude sklouzávat k melodramatu, ale není to tak. Snad nebyla stránka, u které bych se nebavila. Matt i Hottie jsou sympatické postavy a parádně se k sobě hodí. Pochopitelně rychle vysledujete vzorec, podle kterého je bývalka hokejisty zodpovědná za jeho současný stav a někdo se s ní bude muset vypořádat, ale světe div se, vždy nemusí dojít k super skandálnímu odhalení a jejímu naprostému zničení. A to je fine. I když zrovna téhle bych dala přes prsty mnohem víc.
Osobně jsem moc ráda, že v téhle sérii dostávají prostor i postavy z minulých dílů. Ne moc, aby si usurpovaly naši pozornost pro sebe, ale dost na to, aby nám nebylo líto, že už je nikdy neuvidíme. Takže, kdo máte rádi Blakea, těšte se, je tu zas. S tím souvisí i jediná výtka, kterou ke knize mám, a to že mi Jess - hrdinka minulé knihy - přišla úplně jiná. Jednoduše řečeno, připadalo mi, že autorky zapomněly jakou psychologii jí napsaly. Zas na druhou stranu, nikde není řečeno, že se jí v životě s Blakem nevede výborně, a tak konečně není uvolněná, sebevědomá a spokojená.
Čili, chcete-li se pobavit, pak Zůstaň určitě přečíst.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama