Amo Jones: Stříbrná labuť

28. května 2018 v 20:26 |  Young Adult

Madison, dcera boháče, se sice přestěhuje do nového města, ale poskvrněné rodinné minulosti neuteče. Natož pak na prestižní soukromé škole, které vládne Elitní klub králů, pekelně sexy zkažených týpků, mezi nimiž se nachází i její nový nevlastní bratříček.

Miška:

Knížka mi od začátku připadala jako hodně špatný pokus o vtip. Tohle, že je celosvětový bestseller?!
Děj vůbec neplynul tak, jak měl, věty byly chaoticky poskládané, dialogy dost často vytržené z kontextu, postavy se chovaly nelogicky a celé to působilo zmateně a neutříděně.
Ale stále jsem byla zvědavá, co se z toho vyklube, jaké tam bude to velké tajemství a všechny ty naznačené záhady. Bohužel i to bylo velké zklamání. Úryvky z knihy, kterou Madison četla, byly sice docela zajímavé, ale ve stejném neutříděném provedení jako zbytek knihy, a že by to závěrečnému rozuzlení dalo ten potřebný wau efekt? To bohužel ne. Spíš jsem si říkala "A to je jako všechno?!"
Nejvíc mě štvalo, že když už to vypadalo, že se to konečně rozjede a bude to mít ten thrillerový zvrácený nádech, tak autorka hodila zpátečku, nic se nestalo, nic se nevysvětlilo a jelo se dál.
Madison i její kamarádky byly… prostě krávy :-D Stále řešily nakupování a oblečení (oboje samozřejmě Madison strašně nesnášela, přesto nedělala nic moc jiného), ožíraly se a střídaly kluky na muchlování.
Vrcholem všeho napětí tady ve výsledku byly jen rozsáhle popsané drsné sexuální scény a otázka, jestli to na ní Bishop jen hraje.

Papírová princezna je oproti tomuhle "dílu" literární skvost :-D Nicméně potenciál to mělo. V jiném provedení by to mohl být hit i pro mě.

Takže za mě? Škoda času...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aires Aires | Web | 3. června 2018 v 17:13 | Reagovat

Na tuhle knížku se taky těším a chystám :) Hrozně mě láká, i kvůli té parádní obálce :)

2 knizniholky knizniholky | Web | 6. června 2018 v 20:39 | Reagovat

Tak dej vědět, jestli se Ti líbila. Snad nebudeš zklamaná jako já :-D Ale souhlas obálka je parádní. Miška

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama