Whitney G.: Turbulence

14. března 2018 v 20:20 | Miška |  Erotické romance
Ani jeden z nich nestojí momentálně o vážný vztah.
A i ten založený čistě na sexu se jim prostě vymkne s rukou.

Miška:

Bacha! Je to erotický román, takže počítejte se spoustou sexu :-D Ale na rozdíl od jiných erotických románů má tenhle dokonce děj.
Chápejte, letuška a pilot. Pak už snad jen ředitel a sekretářka nebo doktor a sestřička. Prostě větší klišé, aby jeden pohledal. A co z toho vyleze? V rámci žánru totální bomba! :-D
Takhle průlomový mi snad připadal u erotických románů jen Božský bastard (Christina Lauren) nebo Dublin street (Samantha Young).
Jako u všech těhlech knížek víte, jak to dopadne. Jenže to, jakým stylem se k tomu autorka dopracovala, je tady vážně originální. Za úplný vrchol téhle knížky počítám první setkání hlavních hrdinů Jaka a Gilian, kdy se prostě musíte tlemeit, jak se to vlastně vyvine.
Není to celé jen procházka růžovým sadem. Oba se potýkají se svou minulostí i dost zapeklitou přítomností. Sexu je tam na erotický román tak akorát (což je na mě moc, ale je to erotický román! tak si nestěžuju) a kupodivu je to celé líčené přiměřeně.
Je znát, že se autorka snažila, aby to nebylo jen o posteli, ale aby se tam dělo i něco mimo ní, a fakt se jí to povedlo. Vtipné, plné zvratů a zajímavých rozuzlení.
Na rozdíl od jiných, já bych se bez epilogu obešla. Dokonce v původní Aj verzi epilog v základní knize vůbec nebyl a vydával se až samostatně.

Za mě? Rozhodně si to přečtěte. Já se vážně bavila, Jake byl přisprostlej a mně to k němu krásně sedělo :-)

Zuzka:

Asi první erotický román, který jsem kdy četla. Takže ano, množství sexu mě zaskočilo. Od té doby ale už vím, že to nebylo nic tak strašného, že existují knihy, kde se vůbec nic jiného nedělá. V Turbulenci se totiž překvapivě setkáte s dějem. Spoustou děje. Ano, sexu je tu dost, ale je popsaný vlastně celkem stroze a věcně a jede se dál.
Ale hlavně, příběh je prostě skvělý. Autorka využívá prlínání několika rovin. Včetně výstřižků z blogu hlavní hrdinky. Postupně se propracováváme k jeho i její minulosti, takže si najednou uvědomíte, že se to skvěle čte a kniha je vás schopná plně pohltit a vy si ji užijete, jelikož je v ní dost humoru i nadsázky.
Takže… hlavní hrdina je pilot (i jeho kamarádi) Jaký jiný argument ještě potřebujete?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama