O nás

8. března 2018 v 20:53
Nerady Vás zklameme, ale u nás nenajdete obdivné áchání a óchání nad každou pitominou, která opustí tiskárnu a vinou zázraku a spousty peněz se dostane na bilboardy v metru... Náš blog Vám má pomoci vybrat zrno mezi plevami. Protože v každém žánru jsou lepší a horší kousky. A my chceme číst jen ty nejlepší a podělit se s Vámi o ně.
Právě proto si můžete přečíst naše názory na slavné série, které snad oběhly celý svět a neminuly nikoho. Díky tomu zjistíte, jak si s kterou z nás sedíte, a jak Vám posloužíme jako předčtenáři.
Tak tedy, kdo tu pro Vás bude hodnotit?

Miška: Jsem tak trochu závislá na čtení knih a psaní, většinou mě u obojího načapete v nějaké kavárně, s hrnkem capuccina a něčím děsně sladkým.
Kromě posedávání taky miluji pohyb a naprosto jsem propadla pole dance
Mé žánry: YA, romance, historické romance
Odkaz na Databázi knih - tady zjistíte, jak moc skutečně čtu.

Zuzka: Čtu. Čtu ráda a hodně. (Dobře, co jsem na mateřské, tak ne tak hodně, jak bych si přála) Vystudovala jsem Tvůrčí psaní a obor redaktor/editor, takže jsem nemilosrdný kritik - což bych byla i bez toho. Navíc jsem si prošla povinným čtením hodnotné literatury, a právě proto tak miluji to, čemu se říká brak. Jinak jsem závislá na svobodě, pole dance a psech.
Odkaz na databázi knih - zde se dozvíte, jak moc kašlu na uznávané tituly
Mé žánry: YA, fantazy, romány, romance, sci-fi, steam punk

Markétka: Čtení mám ráda od malička. Od základky chodím pravidelně do knihovny, ale největší knižní boom u mě přišel asi s Harry Potterem. V té době mi bylo 11 a prostě mě to pohltilo. Kdo by nechtěl dostat svůj dopis z Bradavic, že? :D Na rozdíl od holek nemám vystudovaný žádný literární obor, takže na knihy pohlížím jako veliký laik. A když mě nějaká knížka pohltí, tak já budu ta, která bude óchat a áchat, protože se mi to prostě líbí.
Odkaz na databázi knih, alespoň vidíte, jak se mi střídá romantika s vraždami.
Mé žánry: YA, fantazy, romány, sci-fi, detektivky, thrillery

Protože různorodost není na škodu a hovorů o knihách není nikdy dost, vám sem tam nabídneme i recenze od někoho jiného než je náš stabilní tým.

Hostující děda Petr: Jako zoolog a zvěrolékař jsem strávil čtvrtstoletí v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Rád píši a s mým jménem je spojená řada knih a článků věnovaná především zvířatům.
Nyní žiji s rodinou v Krkonoších. Nejradši se toulám přírodou se svým čtyřnohým kamarádem a pořizuji všechny možné fotografie.

Monča: Typický příklad člověka, který NEČTE! A poto ji tu máme. Protože, když už se ona do něčeho pustí, je to zázrak. A když to dokončí... a ještě se jí to líbí... pak si to vážně musí přečíst snad každý! - Moni je tu jako důkaz, že vážně umíme doporučit každému to, co je pro něj to pravé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Mějte prosím pochopení. Náš blog je zcela nový a mákáme jako divé, abychom sepsaly všechno, co Vám slibujeme.