O nás

8. března 2018 v 20:53
Nerady Vás zklameme, ale u nás nenajdete obdivné áchání a óchání nad každou pitominou, která opustí tiskárnu a vinou zázraku a spousty peněz se dostane na bilboardy v metru... Náš blog Vám má pomoci vybrat zrno mezi plevami. Protože v každém žánru jsou lepší a horší kousky. A my chceme číst jen ty nejlepší a podělit se s Vámi o ně.
Právě proto si můžete přečíst naše názory na slavné série, které snad oběhly celý svět a neminuly nikoho. Díky tomu zjistíte, jak si s kterou z nás sedíte, a jak Vám posloužíme jako předčtenáři.
Tak tedy, kdo tu pro Vás bude hodnotit?

Miška: Jsem tak trochu závislá na čtení knih a psaní, většinou mě u obojího načapete v nějaké kavárně, s hrnkem capuccina a něčím děsně sladkým.
Kromě posedávání taky miluji pohyb a naprosto jsem propadla pole dance
Mé žánry: YA, romance, historické romance
Odkaz na Databázi knih - tady zjistíte, jak moc skutečně čtu.

Zuzka: Čtu. Čtu ráda a hodně. (Dobře, co jsem na mateřské, tak ne tak hodně, jak bych si přála) Vystudovala jsem Tvůrčí psaní a obor redaktor/editor, takže jsem nemilosrdný kritik - což bych byla i bez toho. Navíc jsem si prošla povinným čtením hodnotné literatury, a právě proto tak miluji to, čemu se říká brak. Jinak jsem závislá na svobodě, pole dance a psech.
Odkaz na databázi knih - zde se dozvíte, jak moc kašlu na uznávané tituly
Mé žánry: YA, fantasy, romány, romance, sci-fi, steam punk

Markétka: Čtení mám ráda od malička. Od základky chodím pravidelně do knihovny, ale největší knižní boom u mě přišel asi s Harry Potterem. V té době mi bylo 11 a prostě mě to pohltilo. Kdo by nechtěl dostat svůj dopis z Bradavic, že? :D Na rozdíl od holek nemám vystudovaný žádný literární obor, takže na knihy pohlížím jako veliký laik. A když mě nějaká knížka pohltí, tak já budu ta, která bude óchat a áchat, protože se mi to prostě líbí.
Odkaz na databázi knih, alespoň vidíte, jak se mi střídá romantika s vraždami.
Mé žánry: YA, fantasy, romány, sci-fi, detektivky, thrillery

Protože různorodost není na škodu a hovorů o knihách není nikdy dost, vám sem tam nabídneme i recenze od někoho jiného než je náš stabilní tým.

Hostující děda Petr: Jako zoolog a zvěrolékař jsem strávil čtvrtstoletí v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Rád píši a s mým jménem je spojená řada knih a článků věnovaná především zvířatům.
Nyní žiji s rodinou v Krkonoších. Nejradši se toulám přírodou se svým čtyřnohým kamarádem a pořizuji všechny možné fotografie.

Monča: Typický příklad člověka, který NEČTE! A poto ji tu máme. Protože, když už se ona do něčeho pustí, je to zázrak. A když to dokončí... a ještě se jí to líbí... pak si to vážně musí přečíst snad každý! - Moni je tu jako důkaz, že vážně umíme doporučit každému to, co je pro něj to pravé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emília Kožlejová Emília Kožlejová | E-mail | 28. srpna 2018 v 9:58 | Reagovat

Přeji krásný den,
vyzkouším Vás sledovat, jelikož sama nemám čas zjistit
co kde vychází,co stojí za přečtení.
Používám k tomu literárky,tak si to trochu rozšířím.M

2 knizniholky knizniholky | 1. října 2018 v 18:23 | Reagovat

[1]: Krásný den :)
Jsme rády, že stojíme alespoň za pokus :) Pokud by vás zajímalo něco konkrétního, klidně nám napište. Tady nebo na FB - sem dáváme jen zlomek knih, o které se zajímáme. Nedá se stíhat všechno 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama