Meg Cabot: Mediátor

12. března 2018 v 19:27 | Markétka |  Sci-fi, Fantasy
Suze umí mluvit s duchy. Ti přijdou s nějakým problémem, ona ho musí vyřešit a ještě se stihne do jednoho z nich zamilovat.

Markétka:

Tuto sérii jsem objevila v knihovně, když mi bylo asi 13-14 a znovu jsem si jí přečetla v 23. I po těch deseti letech mě zase naprosto pohltila. Jako malá jsem chtěla mít nějakou nadpřirozenou schopnost, takže příběh Suze, která mluví s duchy, přesně splňoval moje touhy. Navíc, když se zamiluje do takového gentlemana jako je Jesse, tak to splňovalo všechny představy o skvělé romantice. Bavily mě její problémy teenagerky, které musí skloubit s prací mediátora. Protože vždy, ale vždy, přijde nějaký duch, když se to nejméně hodí. Jo a co mi přijde skvělé, je že jim může parádně nabančit a samozřejmě oni jí, což má své konsekvence, hlavně ve třetím díle.

V knihovně mě zaujala obálka a první díl, který jsem četla, byli Andělé smrti, tedy třetí díl série. Celou dobu jsem měla pocit, že mi něco chybí, než jsem zjistila, že jsem samozřejmě v půlce série. Není problém přečíst si to na přeskáčku, protože pokaždé je uzavřen nějaký duchařský problém. Ale totálně si rozbijete dějovou linku Suzina osobního a milostného života, který je v zásadě to hlavní proč to čtete.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama