Meg Cabot: Mediátor

12. března 2018 v 19:27 | Markétka |  Sci-fi, Fantasy
Suze umí mluvit s duchy. Ti přijdou s nějakým problémem, ona ho musí vyřešit a ještě se stihne do jednoho z nich zamilovat.

Markétka:

Tuto sérii jsem objevila v knihovně, když mi bylo asi 13-14 a znovu jsem si jí přečetla v 23. I po těch deseti letech mě zase naprosto pohltila. Jako malá jsem chtěla mít nějakou nadpřirozenou schopnost, takže příběh Suze, která mluví s duchy, přesně splňoval moje touhy. Navíc, když se zamiluje do takového gentlemana jako je Jesse, tak to splňovalo všechny představy o skvělé romantice. Bavily mě její problémy teenagerky, které musí skloubit s prací mediátora. Protože vždy, ale vždy, přijde nějaký duch, když se to nejméně hodí. Jo a co mi přijde skvělé, je že jim může parádně nabančit a samozřejmě oni jí, což má své konsekvence, hlavně ve třetím díle.

V knihovně mě zaujala obálka a první díl, který jsem četla, byli Andělé smrti, tedy třetí díl série. Celou dobu jsem měla pocit, že mi něco chybí, než jsem zjistila, že jsem samozřejmě v půlce série. Není problém přečíst si to na přeskáčku, protože pokaždé je uzavřen nějaký duchařský problém. Ale totálně si rozbijete dějovou linku Suzina osobního a milostného života, který je v zásadě to hlavní proč to čtete.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Mějte prosím pochopení. Náš blog je zcela nový a mákáme jako divé, abychom sepsaly všechno, co Vám slibujeme.