Lisa Kleypas: Ravenelovi

24. března 2018 v 12:34 |  Historické romance
Historické romance Lisy Kleypas.
Jednoduché nepřekombinované a se super hlavními postavami :-)

Miška:

Doufala jsem, že Lisa Kleypas napíše nějakou novou historickou romanci a dočkala jsem se rovnou celé série, Ravenelovi :-) Přece jen jí tenhle žánr sedí líp než romance ze současnosti.
Název prvního dílu je dost zavádějící, on totiž Devon žádným Chladnokrevným ničemou není a ani si na něj nehraje, i když hlavní hrdinka ho tak vidí. Zjevně nemá odhad na charaktery.
Celkově se mi to líbilo. Od Lisy jsem četla lepší knížky ale i horší. V rámci její tvorby bych to označila za lepší průměr (v rámci žánru tedy na pořádný nadprůměr). Hlavně mě trochu mrzelo, že Kathleen s Devonem jsou v druhé půlce knihy dost odstrkovaní na vedlejší kolej. Autorka už si připravovala půdu pro druhý díl o Rhysovi a Helen, což se prostě nedělá. Nebo alespoň ne v takovéhle míře.
Svatba s Winterbornem mně osobně připadala povedenější. Přece jen je Rhys úžasná postava, navíc tam máte pořádného záporáka, ze kterého je vám lehce nevolno. Protože ty jeho názory?! Ale fuj. A celkově byl příběh Rhyse a Helen silnější, s přihlédnutím k jejich minulosti to ani jinak nešlo.
A Ďábel na jaře se mi líbil nejvíc. Pandoru jsem měla nejradši už z předchozích dílů, takže jsem se na tenhle dost těšila. Nezklamal mě, díky ní v hlavní roli to má pěkný šmrnc. Jen si dejte bacha na anotaci, odhalí vám 90 % děje. Takže to, co jsem čekala, že se všechno semele hnedka v první třetině? Na to jsem si pěkně počkala. Od té doby už anotace nečtu :-D

Pokdu tedy máte rádi historické romance od Lisy Kleypas, tak šup šup do toho! :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Mějte prosím pochopení. Náš blog je zcela nový a mákáme jako divé, abychom sepsaly všechno, co Vám slibujeme.