Kateřina Petrusová: Bavettovi

19. března 2018 v 21:48 | Miška |  Romance
Když se zamilují mafiáni :-)

Miška:

Tahle série je pro mě unikátní už jen tím, že je od skvělé české autorky Kateřiny Petrusové. Vlastně, při čtení těchto knížek by vás ani nenapadlo, že se nejedná o překladovou literaturu, což vnímám jako obrovské plus.
Děj se odehrává v zahraničí (většinou USA) a točí se okolo mafie. Ale fakt jen točí.
Každá kniha má jiný ústřední pár, i když jejich osudy jsou samozřejmě provázané. Ale není to tak jako u jiných sérií tohoto typu četby pro ženy. Nedá se to příliš zobecnit, protože každý díl je úplně jiný.
V Nebezpečné lásce se najatá oštřovatelka zamiluje do svého pacienta, který trpí určitým postraumatickým šokem a ze kterého se vyklube bývalý mafián.
Nepřítel mého nepřítele je zase o mafiánovi, kterého má zabít vydíraná vyděšená policistka. Chápejte. Unesli jí dceru! Tenhle díl je z nich takový "nejdospělejší."
A poslední, Zakázaná přitažlivost? Typické YA, senátorova dcera se zamiluje do svého bodyguarda, bývalého mafiána (jak jinak). To je naopak takové nejpotrhlejší.

Co díl, to jíný styl a přitom k sobě krásně pasují. Něco vám bude vyhovovat víc něco míň. Každopádně mně se Bavettovi líbili strašně moc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Mějte prosím pochopení. Náš blog je zcela nový a mákáme jako divé, abychom sepsaly všechno, co Vám slibujeme.