Elle Kennedy, Sarina Bowen: Hodnej kluk

26. března 2018 v 20:26 |  Erotické romance
Další hokejista, který musí sbalit dívku svých snů.
Jenže ona si o něm myslí, že je to namachrovaný pitomec.

Zuzka:

Řečeno bez obalu - Elle Kennedy by zas měla psát sama a bude to lepší. Tedy… jistě, nemůžu soudit, jestli za všechno to, co se mi v Hodném klukovi nezdá, může její spoluautorka, ale od Elle jsem četla více věcí a všechny byly lepší. A nebyly tak podivně klišoidní.
Hodnej kluk není vysloveně špatná knížka, ale není to ani nijaký skvost. Je tu vše, co čekáte. Pěkná holka, namakaný sebevědomý kluk - tentokrát už jsou oba dospělí - potrhlé rodiny, skvělí kamarádi a spousta hokeje, vtipů a narážek. Blake je samý vtípek a dvojsmysl - no spíš jednosmysl, Blake prostě říká, co si myslí a jak si myslí.
Příběh je jednoduchý, nic složitého, za srdce vás nevezme a až se s nimi setkáte ve výtahu, tak se praštíte do hlavy, jak mohou být ti dva tak pitomí a nechat se nachytat, když od začátku bydlí ve stejném domě s bratrem hrdinky?
Takže, pokud chcete odpočívat a nebýt ničím překvapeni, tak hurá do toho.

Miška:

To bylo táááák roztomilý. Teda hlavně ten konec.
Ale vezmeme to popořadě. Kluk posedlej sexem, co se před pěti lety pořádně spálil, k němu holka, která snad konečně objevila, čemu se v životě chce věnovat, a přítel by jí momentálně jen překážel.
Opravdu vás tady vůbec nic nepřekvapí a celkově to je strašně neoriginální, takže za mě lehce zklamání. Jasně, Blake teoreitcky trochu motal slova, ale to bohužel působilo dost vynuceně. A zápletka s Molly? Možná aspoň tu autorky nemusely napsat tak okatě.
Konec byl naprosto slaďoučký. Hotová cukrová vata, ale kdo by si stěžoval, že? Mrkající
V rámci žánru tomu asi není nic moc co vytknout. Je to vtipné, není to moc zdlouhavé, každou chvíli si tam zasexujou, a dokonce to má i nějaký děj. Takže vlastně špička :-D
Upřímně jsem se bavila, ale kdybych to četla třeba hnedka po Turbulenci, tak se mi to líbit nejspíš moc nebude.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama