Elle Kennedy, Sarina Bowen: Hodnej kluk

26. března 2018 v 20:26 |  Erotické romance
Další hokejista, který musí sbalit dívku svých snů.
Jenže ona si o něm myslí, že je to namachrovaný pitomec.

Zuzka:

Řečeno bez obalu - Elle Kennedy by zas měla psát sama a bude to lepší. Tedy… jistě, nemůžu soudit, jestli za všechno to, co se mi v Hodném klukovi nezdá, může její spoluautorka, ale od Elle jsem četla více věcí a všechny byly lepší. A nebyly tak podivně klišoidní.
Hodnej kluk není vysloveně špatná knížka, ale není to ani nijaký skvost. Je tu vše, co čekáte. Pěkná holka, namakaný sebevědomý kluk - tentokrát už jsou oba dospělí - potrhlé rodiny, skvělí kamarádi a spousta hokeje, vtipů a narážek. Blake je samý vtípek a dvojsmysl - no spíš jednosmysl, Blake prostě říká, co si myslí a jak si myslí.
Příběh je jednoduchý, nic složitého, za srdce vás nevezme a až se s nimi setkáte ve výtahu, tak se praštíte do hlavy, jak mohou být ti dva tak pitomí a nechat se nachytat, když od začátku bydlí ve stejném domě s bratrem hrdinky?
Takže, pokud chcete odpočívat a nebýt ničím překvapeni, tak hurá do toho.

Miška:

To bylo táááák roztomilý. Teda hlavně ten konec.
Ale vezmeme to popořadě. Kluk posedlej sexem, co se před pěti lety pořádně spálil, k němu holka, která snad konečně objevila, čemu se v životě chce věnovat, a přítel by jí momentálně jen překážel.
Opravdu vás tady vůbec nic nepřekvapí a celkově to je strašně neoriginální, takže za mě lehce zklamání. Jasně, Blake teoreitcky trochu motal slova, ale to bohužel působilo dost vynuceně. A zápletka s Molly? Možná aspoň tu autorky nemusely napsat tak okatě.
Konec byl naprosto slaďoučký. Hotová cukrová vata, ale kdo by si stěžoval, že? Mrkající
V rámci žánru tomu asi není nic moc co vytknout. Je to vtipné, není to moc zdlouhavé, každou chvíli si tam zasexujou, a dokonce to má i nějaký děj. Takže vlastně špička :-D
Upřímně jsem se bavila, ale kdybych to četla třeba hnedka po Turbulenci, tak se mi to líbit nejspíš moc nebude.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Mějte prosím pochopení. Náš blog je zcela nový a mákáme jako divé, abychom sepsaly všechno, co Vám slibujeme.